Oferty, współpraca, doradztwo

Kliknij w region na mapię aby zobaczyć dane menadzerów sprzedaży
 

[[map]]
[[map_cities]]
[[map_regions]]

Region PL02 - Pomorskie, Kujawsko-pomorskie

Tomasz Mazurek

Tomasz Mazurek

tel: +48 607 451 940
e-mail: tomasz.mazurek@termagroup.pl
skype: Terma018
Wioleta Data

Plotka Iwona

e-mail: iwona.plotka@termagroup.pl

Region PL08 - Warmińsko-mazurskie

Paweł Salamon

Paweł Salamon

tel: +48 607 451 471
e-mail:  pawel.salamon@termagroup.pl
skype: Terma029
Wioleta Data

Łukasz Ołtuszewski

e-mail: lukasz.oltuszewski@termagroup.pl

Region PL04 - Warszawa, Lubelskie, Mazowieckie

Magdalena Petka

Magdalena Petka

e-mail: magdalena.petka@termagroup.pl

Region PL12 - Łódzkie

Krzysztof Werner

Krzysztof Werner

tel: +48 607 451 054
e-mail: krzysztof.werner@termagroup.pl
skype: Terma102
Mariusz Kopka

Mariusz Kopka

e-mail: mariusz.kopka@termagroup.pl

Region PL11 - Wielkopolskie

Tomasz Szaller

Tomasz Szaller

tel: +48 607 455 267
e-mail: tomasz.szaller@termagroup.pl
skype: Terma051
Rozanska Magdalena

Magdalena​ Rozanska

e-mail: magdalena.rozanska@termagroup.pl

Region PL03 - Zachodniopomorskie

Albert Zitterman

Albert Zitterman

tel: +48 607 451 877
e-mail: albert.zittermann@termagroup.pl
skype: Terma063
Wioleta Data

Plotka Iwona

e-mail: iwona.plotka@termagroup.pl

Region PL06 - Dolnośląskie

Mateusz Szukalski

Mateusz Szukalski

tel: +48 607 451 238
e-mail: mateusz.szukalski@termagroup.pl
skype: Terma016
Wioleta Data

Plotka Iwona

e-mail: iwona.plotka@termagroup.pl

Region PL10 - Śląskie, Opolskie 

Ireneusz Wojtas

Ireneusz Wojtas

tel: +48 607 551 475
e-mail: ireneusz.wojtas@termagroup.pl
skype: Terma104
Mariusz Kopka

Mariusz Kopka

e-mail: mariusz.kopka@termagroup.pl

Region PL05 - Małopolskie, Podkarpackie

Piotr Krupa

Piotr Krupa

tel: +48 607 451 921
e-mail: piotr.krupa@termagroup.pl
skype: terma253
Magdalena Petka

Magdalena Petka

e-mail: magdalena.petka@termagroup.pl

Dane firmy

TERMA SP. Z O.O.
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Poland

NIP: 583-10-18-844 
REGON: 190558447 

nr rej. BDO: 00003524 I Sąd Rej. w Gdańsku, VIII Wydz. Gosp.
KRS nr 0000069067

Kapitał: 2 360 500 PLN 
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski S.A. Oddział w Gdańsku : 
transakcje w PLN: 88 1050 1764 1000 0023 0692 5997
transakcje w EUR: PL 40 1050 1764 1000 0023 0693 8016 
transakcje w GBP: PL14 1050 1764 1000 0024 2189 9101

SWIFT : INGBPLPW

*/

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

Poprzez platformę B2B https://www.terma24.pl
 

Email:  zamowienia-grzewcze@termagroup.pl

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Realizacja złożonych zamówień:  realizacjazamowien-grzewcze@termagroup.pl
+48 607 451 988
+48 607 451 049
Sprzedaż detaliczna:  www.termaoutlet.pl

 

Spedycja (SPRAWDŹ STATUS WYSYŁKI TWOJEGO ZAMÓWIENIA):

Ostrowska Aleksandra
aleksandra.ostrowska@termagroup.pl
+48 607 452 062

Maranowska Katarzyna
katarzyna.maranowska@termagroup.pl
+48 607 451 120

Suprun Tatiana
tatiana.suprun@termagroup.pl
+48 607 451 977

 

 

SERWIS:

serwis@termaheat.pl

sprawdź dostępność towaru na magazynie:

Dostępność wg kodów
Dostępność wg zadanych parametrów (wymiary, podłączenia, moc, kolor i in.)


REKRUTACJA, STAŻE I PRAKTYKI

+ 48 667 784 786
Praca w Terma
 

RECEPCJA

+48 607 451 282

Najczęściej zadawane pytania