B2B - Kontakt

Kontakt z zespołem sprzedaży? Wybierz obszar na mapie Polski.

phone

Kontakt z zespołem sprzedaży?

Wybierz obszar na mapie Polski.

Region PL03

Region PL04

Yevgeniy Gorbachyov

Yevgeniy Gorbachyov

yevgeniy.gorbachyov@termagroup.pl

Region PL04

Yevgeniy Gorbachyov

Yevgeniy Gorbachyov

yevgeniy.gorbachyov@termagroup.pl

Składanie zamówień

Partnerzy Handlowi

https://www.terma24.pl

zamowienia-grzewcze@termagroup.pl

Klienci detaliczni

www.termaoutlet.pl

Realizacja zamówień

Realizacja złożonych zamówień

realizacjazamowien-grzewcze@termagroup.pl
+48 665 451 096
+48 607 451 049

Dostępność towaru na magazynie

Dostępność wg kodów

Spedycja (status wysyłki)

Aleksandra Ostrowska

aleksandra.ostrowska@termagroup.pl
+48 607 451 982

Katarzyna Maranowska

katarzyna.maranowska@termagroup.pl
+48 607 451 120

Tatiana Suprun

tatiana.suprun@termagroup.pl
+48 607 451 977

Ewa Lechowska

ewa.lechowska@termagroup.pl
+48 607 452 062

Serwis

Kontakt w sprawie reklamacji

serwis@termaheat.pl

Złóż reklamację wypełniając formularz

Formularz

Menadżer Serwisu:
Kamil Czerniak
+48 607 452 418

Produkty elektryczne:
Daniel Paul
+48 607 451 601

Produkty profilowe (grzejniki i akcesoria):
Magdalena Sawicka
+48 607 459 874

Uszkodzenia transportowe:
Ewa Lechowska
+48 607 452 062

Recepcja

Skontaktuj się z nami

+48 607 451 282

Najczęściej zadawane pytania

Rekrutacja, staże i praktyki

Skontaktuj się z nami

+ 48 667 784 786

Praca w Terma

Dane firmy

TERMA SP. Z O.O.
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Poland

NIP: 583-10-18-844
REGON: 190558447

nr rej. BDO: 00003524 I Sąd Rej. w Gdańsku, VIII Wydz. Gosp.
KRS nr 0000069067

Kapitał: 2 360 500 PLN
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski S.A. Oddział w Gdańsku:
transakcje w PLN: 88 1050 1764 1000 0023 0692 5997
transakcje w USD: PL 63 1050 1764 1000 0090 8073 2879
transakcje w EUR: PL 40 1050 1764 1000 0023 0693 8016
transakcje w GBP: PL14 1050 1764 1000 0024 2189 9101 SWIFT: INGBPLPW

Uwaga

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego ani showroomu. Ekspozycja oraz wzorniki kolorów dostępne są u naszych Partnerów Handlowych.