Jesteśmy dostępni:
  • pn-pt 7:30-15:30 stacjonarnie w siedzibie TERMA
  • Nie prowadzimy sklepu / showroomu. Ekspozycja oraz wzorniki dostępne są u naszych Partnerów Handlowych
     
Najczęściej zadawane pytania 

KONTAKT Z zespOŁEM sprzedaży? wybierz obszar na mapie Polski

P O ZNAŃ Ł Ó D Ź W ARSZ AW A OLSZTYN BI A Ł Y S T OK L UBLIN RZES W KRA K Ó W K A T O WICE KIE L CE W R OCŁ A W S Z CZ E CIN G D AŃSK B YDGOS Z CZ GOR W WIELK OPOLSKI ZIE L ON A GÓR A OPOLE T O R
PL02 PL03 PL08 PL14 PL12 PL11 PL06 PL10 PL01 PL13 PL05 PL09 PL04

Region PL02 - Pomorskie, Kujawsko-pomorskie

Tomasz Mazurek

Tomasz Mazurek

tel: .. +48 607 451 940
e-mail: tomasz.mazurek@termagroup.pl
skype: Terma018
Wioleta Data

Iwona Plotka

e-mail: iwona.plotka@termagroup.pl

Region PL08 - Warmińsko-mazurskie

Paweł Salamon

Paweł Salamon

tel: +48 607 451 471
e-mail:  pawel.salamon@termagroup.pl
skype: Terma029
Wioleta Data

Łukasz Ołtuszewski

e-mail: lukasz.oltuszewski@termagroup.pl

Region PL04 - Warszawa, Lubelskie, Mazowieckie

Magdalena Petka

Magdalena Petka

e-mail: magdalena.petka@termagroup.pl

Region PL12 - Łódzkie

Krzysztof Werner

Krzysztof Werner

tel: +48 607 451 054
e-mail: krzysztof.werner@termagroup.pl
skype: Terma102
Gorbachyov Yevgeniy

Yevgeniy Gorbachyov

e-mail: yevgeniy.gorbachyov@termagroup.pl

Region PL11 - Wielkopolskie

Tomasz Szaller

Tomasz Szaller

tel: +48 607 455 267
e-mail: tomasz.szaller@termagroup.pl
skype: Terma051
Gorbachyov Yevgeniy

Yevgeniy Gorbachyov

e-mail: yevgeniy.gorbachyov@termagroup.pl

Region PL03 - Zachodniopomorskie

Albert Zitterman

Albert Zitterman

tel: +48 607 451 877
e-mail: albert.zittermann@termagroup.pl
skype: Terma063
Wioleta Data

Iwona Plotka

e-mail: iwona.plotka@termagroup.pl

Region PL06 - Dolnośląskie

Mateusz Szukalski

Mateusz Szukalski

tel: +48 607 451 238
e-mail: mateusz.szukalski@termagroup.pl
skype: Terma016
Wioleta Data

Iwona Plotka

e-mail: iwona.plotka@termagroup.pl

Region PL10 - Śląskie, Opolskie 

Ireneusz Wojtas

Ireneusz Wojtas

tel: +48 607 551 475
e-mail: ireneusz.wojtas@termagroup.pl
skype: Terma104
Gorbachyov Yevgeniy

Yevgeniy Gorbachyov

e-mail: yevgeniy.gorbachyov@termagroup.pl

Region PL05 - Małopolskie, Podkarpackie

Piotr Krupa

Piotr Krupa

tel: +48 607 451 921
e-mail: piotr.krupa@termagroup.pl
skype: terma253
Magdalena Petka

Magdalena Petka

e-mail: magdalena.petka@termagroup.pl

Dane firmy

TERMA SP. Z O.O.
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Poland NIP: 583-10-18-844 
REGON: 190558447 

nr rej. BDO: 00003524 I Sąd Rej. w Gdańsku, VIII Wydz. Gosp.
KRS nr 0000069067

Kapitał: 2 360 500 PLN 
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski S.A. Oddział w Gdańsku : 
transakcje w PLN: 88 1050 1764 1000 0023 0692 5997
transakcje w EUR: PL 40 1050 1764 1000 0023 0693 8016 
transakcje w GBP: PL14 1050 1764 1000 0024 2189 9101 SWIFT : INGBPLPW