Oferty, współpraca, doradztwo

Regionalni menedżerowie sprzedaży.

Żeby zobaczyć dane kontaktowe menedżerów, KLIKNIJ W MAPĘ.
 
> />

Region PL02 - Pomorskie, Kujawsko-pomorskie

Tomasz Mazurek

Tomasz Mazurek

tel: +48 607 451 940
e-mail: tomasz.mazurek@termagroup.pl
skype: Terma018
Wioleta Data

Wioleta Data

e-mail: wioleta.data@termagroup.pl

Region PL08 - Warmińsko-mazurskie

Paweł Salamon

Paweł Salamon

tel: +48 607 451 471
e-mail:  pawel.salamon@termagroup.pl
skype: Terma029
Wioleta Data

Łukasz Ołtuszewski

e-mail: lukasz.oltuszewski@termagroup.pl

Region PL04 - Warszawa, Lubelskie, Mazowieckie

Magdalena Petka

Magdalena Petka

e-mail: magdalena.petka@termagroup.pl

Region PL12 - Łódzkie

Adam Zientalak

Adam Zientalak

tel: +48 607 451 054
e-mail: adam.zientalak@termagroup.pl
skype: Terma015
Wojcieszak Magdalena

Magdalena Wojcieszak

e-mail: magdalena.wojcieszak@termagroup.pl

Region PL11 - Wielkopolskie

Tomasz Szaller

Tomasz Szaller

tel: +48 607 455 267
e-mail: tomasz.szaller@termagroup.pl
skype: Terma051
Wojcieszak Magdalen

Magdalena​ Wojcieszak

e-mail: magdalena.wojcieszak@termagroup.pl

Region PL03 - Zachodniopomorskie

Albert Zitterman

Albert Zitterman

tel: +48 607 451 877
e-mail: albert.zittermann@termagroup.pl
skype: Terma063
Wioleta Data

Wioleta Data

e-mail: wioleta.data@termagroup.pl

Region PL06 - Dolnośląskie

Mateusz Szukalski

Mateusz Szukalski

tel: +48 607 451 238
e-mail: mateusz.szukalski@termagroup.pl
skype: Terma016
Wioleta Data

Wioleta Data

e-mail: wioleta.data@termagroup.pl

Region PL10 - Śląskie, Opolskie 

Ireneusz Wojtas

Ireneusz Wojtas

tel: +48 607 551 475
e-mail: ireneusz.wojtas@termagroup.pl
skype: Terma104
Wojcieszak Magdalena

Magdalena​ Wojcieszak

e-mail: magdalena.wojcieszak@termagroup.pl

Region PL05 - Małopolskie, Podkarpackie

Piotr Krupa

Piotr Krupa

tel: +48 607 451 921
e-mail: piotr.krupa@termagroup.pl
skype: terma253
Magdalena Petka

Magdalena Petka

e-mail: magdalena.petka@termagroup.pl

Dane firmy

TERMA SP. Z O.O.
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Poland

NIP: 583-10-18-844 
REGON: 190558447 

nr rej. BDO: 00003524 I Sąd Rej. w Gdańsku, VIII Wydz. Gosp.
KRS nr 0000069067

Kapitał: 2 360 500 PLN 
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski S.A. Oddział w Gdańsku : 
transakcje w PLN: 88 1050 1764 1000 0023 0692 5997
transakcje w EURO: PL 40 1050 1764 1000 0023 0693 8016 
transakcje w GBP: PL14 1050 1764 1000 0024 2189 9101

SWIFT : INGBPLPW

.borderless tr td { border: none !important; padding: 0px !important; } .table-responsive{ border-color: transparent!important; }

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

Składanie zamówień:  zamowienia-grzewcze@termagroup.pl


MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY:

PL02

Mazurek Tomasz

tomasz.mazurek@termagroup.pl

607 451 940

PL02

Data Wioleta

wioleta.data@termagroup.pl

 

PL03

Zittermann Albert

albert.zittermann@termagroup.pl

607 451 877

PL03

Data Wioleta

wioleta.data@termagroup.pl

 

PL04

Radgowski Dariusz

dariusz.radgowski@termagroup.pl

607 451 935

PL04

Petka Magda

magdalena.petka@termagroup.pl

 

PL05

Piotr Krupa

piotr.krupa@termagroup.pl

607 451 921

PL05

Petka Magda

magdalena.petka@termagroup.pl

 

PL06

Szukalski Mateusz

mateusz.szukalski@termagroup.pl

607 451 238

PL06

Data Wioleta

wioleta.data@termagroup.pl

 

PL08

Salamon Paweł

pawel.salamon@termagroup.pl

607 451 471

PL08

Ołtuszewski Łukasz

lukasz.oltuszewski@termagroup.pl

 

PL10

Wojtas Ireneusz

ireneusz.wojtas@termagroup.pl

607 551 475

PL10

Wojcieszak Magdalena

magdalena.wojcieszak@termagroup.pl

 

PL11

Szaller Tomasz

tomasz.szaller@termagroup.pl

607 455 267

PL11

Wojcieszak Magdalena

magdalena.wojcieszak@termagroup.pl

 

PL12

Zientalak Adam

adam.zientalak@termagroup.pl

607 451 054

PL12

Wojcieszak Magdalena

magdalena.wojcieszak@termagroup.pl

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Realizacja złożonych zamówień:  realizacjazamowien-grzewcze@termagroup.pl
+48 607 451 988
+48 607 451 049
Sprzedaż detaliczna:  www.termaoutlet.pl


Spedycja (SPRAWDŹ STATUS WYSYŁKI TWOJEGO ZAMÓWIENIA):

Lis Natalia
natalia.lis@termagroup.pl
+48 607 452 062

Maranowska Katarzyna
katarzyna.maranowska@termagroup.pl
+48 607 451 120

Płotka Katarzyna
katarzyna.plotka@termagroup.pl
+48 607 451 982

Suprun Tatiana
tatiana.suprun@termagroup.pl
+48 607 451 977

 

SERWIS:

serwis@termaheat.pl

sprawdź dostępność towaru na magazynie:

Dostępność wg kodów
Dostępność wg zadanych parametrów (wymiary, podłączenia, moc, kolor i in.)


REKRUTACJA, STAŻE I PRAKTYKI

+ 48 667 784 786
Praca w Terma

RECEPCJA

+48 607 451 282

Najczęściej zadawane pytania